درباره ی ما

رزومه شرکت پایکار بنیان پانل

شرکت پایکار بنیان پانل ( تولید کننده ساختمانها و قطعات ساختمانی نیمه پیش ساخته ) تحت لیسانس گروه صنعتی ساختمانی EMMEDUE PANELS ایتالیا و زیرمجموعه گروه بزرگ صنعتی بازرگانی پایکار بنیان میباشد

 

شرکت پایکاربنیان پانل به عنوان شرکت تولیدی گروه پایکار بنیان در سال 1387 تاسیس گردیده است که این گروه شامل شرکتهای پایکار بنیان - پایکار بنیان صنعت –پایکار بنیان طب و  آریاتکسان در قالب نماینده انحصاری برندهای معتبر بین المللی در زمینه تامین ، مشاوره و راه انداری سیستمهای اتوماسیون صنعتی  و لوازم پزشکی میباشد.

گروه صنعتی ساختمانی EMMEDUE PANELS ایتالیا که یک شرکت پیشرو در تولید و اجرای ساختمانهای تمام پانلی با بیش از سی سال سابقه  درسطح قاره های امریکا ، اروپا ، افریقا و آسیا میباشد با ابداع روشی نوین اقدام به طرح و ساخت خط تولید تمام خودکار انواع قطعات سازه ای مطابق بااستانداردهای اروپایی کرده و در ایران نمایندگی انحصاری خود را به شرکت پایکار بنیان پانل اعطا نموده است.

خط تولید فاز اول کارخانه پایکار بنیان پانل ( واقع در شهر صنعتی پرند) که در نیمه دوم سال 87 از مراحل تولید آزمایشی ، بهینه سازی محصولات ، تطابق آن با شرایط اجرایی و ضوابط فنی ایران سربلند بیرون آمد و موفق به اخذ پروانه  بهره برداری گردید تا کنون موفق به اخذ تاییدیه هایی بشرح زیر گردیده که در نوع خود بلحاظ کمی و کیفی بی نظیر میباشد.

 

1. تاییدیه فنی برای ساختمان های بتن مسلح با صفحات دو لایه ساندویچی و بتن میانی درجاRICF  تا 15 طبقه 
2. ساختمانهای با صفحات منفرد ساندویچی با باربری ثقلی شامل لایه میانی پلی استایرن و بتن پاششی 3D همراه با دیوار برشی بتن مسلح به عنوان سیستم باربر جانبی تا 4 طبقه
3. تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت مسکن و شهرسازی به شماره 7251-1 برای :
الف- ساختمانها با صفحات یک لایه ساندویچی و بتن پاششی طرفین ( تا دو طبقه بدون اسکلت(
ب- دیوارهای غیرباربر سه بعدی 
ج- ساختمانهای با صفحات دولایه ساندویچی و بتن میانی در جا (تا پنج طبقه بدون اسکلت( 
4. مهر استاندارد اجباری 11108 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 20993
5. مهر استاندارد اجباری 7143 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 14948
6. دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار کارآفرین برتر ملی در محل نهاد ریاست جمهوری با حضور ریاست محترم جمهور و وزیر کار چهارم مرداد 1390
7. دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار کارآفرین برتر استان تهران تیر 1390
8. دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار کارآفرین برتر استان البرز تیر 1390
9. دریافت لوح سپاس برای نوآوری و بومی سازی مرداد 1390
10. دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار صنعتگر نمونه استان تهران 1389
11. دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار صادر کننده نمونه استان تهران 1389
12. اخذ گواهینامه ایزو 9001:2008 برای طراحی، تولید و نصب سیستمهای پیش ساخته ساختمانی M2 از موسسه TUV Rheinland  
13. پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن به شماره 34255
14. رتبه اول جایزه معمار سال 1386 برای ساختمان فاز یک کارخانه واقع در شهر صنعتی پرند
15. طرح برگزیده بین 2000 طرح صنعتی در دنیا و دعوت شده به فستیوال جهانی معماری بولونیا 2008 (برای اولین بار در ایران ) و دریافت لوح تقدیر در بین 100 طرح اول
16. درج و ثبت مشخصات کارخانه در مجله معتبر بین المللی ARCHITECTURAL RECORDS مارچ2009
17. ثبت در کتاب معماری ایران - بهار 88
 
 

شرکت پایکار بنیان پانل سیاست خود را بر حرکت در بالاترین سطح کمی و کیفی بلحاظ حجم و مشخصات فنی محصول تولیدی ، دانش فنی و انتقال تکنولوژی نوین ساختمان ، مشاوره و ارائه نقشه و درنهایت اجرای پروژه های انبوهسازی بروش  تمام پانلی قرار داده است.

در کارخانه پایکار بنیان پانل با استفاده از دو خط کامل تمام اتوماتیک شامل پانتوگراف ، اکسپندر ، مولد ، و مش باف روزانه بیش از 3000 مترمربع انواع پانل  تولید گردیده که با توجه به کامل بودن محصولات شامل انواع دیوار باربر دوبل ، تک و پارتیشن ، سقفهای تیرچه بلوک و دال دوطرفه ، سیستم پله و پاگرد و اتصالات ، قابلیت تولید روزانه محصولات لازم برای اجرای کامل 25 واحد مسکونی 75 متر مربعی را داشته که بلحاظ کمی نیز در کشور بی نظیر میباشد.

از مزایای سازه های تمام پانلی میتوان به کاربرد ایده آل آن در انبوهسازی مسکن بروش صنعتی (نیمه پیش ساخته) برای طرحهای آپارتمانی و ویلایی اشاره نمود.

سرعت اجرای بالا ، صرفه اقتصادی ، سطوح تمام عایق صوت، حرارت و رطوبت ، مقاومت بالا در برابر باد و زلزله و غیر قابل نفوذ وضد گلوله بودن  ، عدم امکان  تخریب بروشهای دستی واستفاده در پدافند غیرعامل، بخشی از مزایای خاص اینگونه سازه ها میباشد که با استفاده از محصولات پانلی در ساختمانهای معمولی ( دارای اسکلت ) نیز میتوان از آنها بهره برد.

مصرف کنندگان عمده این محصولات غالبا عبارتند از انبوهسازان و کلاً پروژه های بزرگی که هزینه های راهبری آنها ( مانند هزینه سوخت و انرژی برای گرمایش و سرمایش ) با توجه به اصلاح الگوی مصرف و حذف تدریجی یارانه ها ، در معادلات ارزش گذاری آنها نقش تعیین کننده ای داشته باشد.