خانه محصولات دیوار پیش ساخته دیوار باربر (سینگل)
محصولات
دیوار باربر (سینگل)

دیوار باربر

                     قطعه اتصالی جهت اجرای تریدی پانل های غیرباربر

مش گونیای ورقدار

همانطور که میدانیم  طبق عادت  مجریان نصاب تردی پانل  برای اتصال دادن پانلهای تریدی به  فریم های بتنی ،  معمولا" سوراخهایی را برای عبور میلگرد  8 تا 14 در تیرهای افقی وعمودی  داخل قاب بتنی  ایجاد میکنند . این اقدام گاها" امکان بروز مشکلات  ذیل را برای سازه فراهم میکند. 

 • تضعیف و احتمالا"  صدمه به اجزای سازه ای ( تیر بتنی ) ساختمان
 • امکان آسیب میلگردهای کششی و خاموت موجود در داخل تیرهای بتنی قاب
 • تغییر در رفتارو شکل پذیری ساختمان در برابر زلزله  بخاطر درگیری زیاد و بیش از نیاز  بین دیوار غیربابر با سازه  اصلی

برای  رفع  این  مشکل  فنی   ،   واحد R&D   شرکت پایکار بنیان پانل  نسبت به  بکارگیری  اجزای اتصالی جدید به نام  مش گونیای ورقدار اقدام  و آنرا به  کاربران  معرفی نموده است .

همانطور که به راحتی میتوان استنتاج کرد  :  شبکه مش قطعه   اتصال به مش پانل تردی غیر باربر با سیم آرماتوربندی بسته شده  و قسمت ورق  توسط میخهای شلیک شده با  تفنگ هیلتی به  فریم بتنی  دوخته میشود.

حالا ما اتصالی داریم با استحکام مناسب ؛ که نه آنقدر سست است که در زلزله  و یا طوفان  گسیخته شود ونه آنقدر سخت است که شکل پذیری  سازه را تغییر دهد.

دیتایل اتصال مش ورقدار :

 1. میخ هیلتی
 2. نبشی ورقدار
 3. تردی پانل
 4. ملات

دیوار های غیر باربر یک محصول توسعه یافته و یک نوآوری است که در سطح بین المللی توسعه داده شده است و برای طیف گسترده ای از برنامه های ساخت و ساز و معماری ساخته و طراحی شده است. دیوار های غیر باربر از یک لایه بتن سبک فومی در میانه و دو لایه روکش سیمانی در اطراف صرفا به عنوان دیوارهای غیر باربر می باشد که در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این دیوار های غیر باربر اخیرا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

این دیوار های غیر باربر به صورت کامل در کارخانه تولید و ساخته می شوند و تا حد ممکن دارای ضایعات بسیار کم و ناچیز می باشد. دیوار های غیر باربر به راحتی قابل جا به جایی می باشند. در پروژه های ساختمانی در سراسر جهان به راحتی از این پانل ها و دیوارها استفاده می کنند و در ساخت و ساز از وجود آن بهره مند می شوند. این محصول بسیار کم هزینه می باشد و موجب کاهش منابع طبیعی نمی شود و به عنوان دوستی برای محیط زیست است. این تکنولوژی به شدت در بازارها و ساخت و ساز در حال افزایش و در حال توسعه می باشد.

دیوار های غیر باربر دارای استاندارد می باشد و در مواد آن از پانل فولاد و الومینیم استفاده می شود و این استاندارد تعیین شده برای آن است. در ساخت این دیوار غیر باربر از رنگ و پوشش و مهار کننده های مناسب و استاندارد استفاده می شود. هزاران آزمایشگاه در سال بر روی مواد سازنده این سازه ها یا دیوار غیر باربر تحقیق و بررسی می کنند تا ان را در برابر خوردگی و فرسایش مقاوم تر کنند و از نظر فیزیکی و کیفیت آن را بهتر کنند. طیف گسترده ای از انواع دیوار های غیر باربر در اندازه های متفاوت برای استفاده فوری در دسترس میباشد. این دیوار های غیر باربر خود دارای سوراخ می باشد که استفاده را راحت تر می کند این دیوار های غیر باربر دارای ایمنی و استاندارد های لازم می باشد و با هزینه مناسب و مقرون به صرفه می تواند باعث تمیزتر بودن کار و سریع تر پیشرفت کردن در کار شود و همچنین با کمک آنها به کاهش هزینه ها کمک شایانی کرد.

مزایای استفاده از دیوار های باربر سینگل

 

از دیوار های غیر باربر در دکوراسیون می توان استفاده کرد و از جمله مزایای دیگر این دیوار های غیر باربر می توان به نصب آسان و راحت آن اشاره کرد.

ویژگی های دیوار های باربر سینگل

 • نصب سریع و آسان
 • به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشد
 • سبک وزن بودن از جمله ویژگی های مهم آن است
 • قوی و بادوام
 • ضد آفات و موریانع
 • امتیاز عالی در برابر حرارت و سروصدا دارد
 • به عنوان راه چاره در دکوراسیون و تزیین میباشد
 • سازگار با محیط
 • به راحتی قابل نصب و نیاز به ابزار خاصی ندارد
 • مقاوم در برابر اتش و دارای استاندارد تحمل بار
 • دارای اموزش نصب برای افراد غیر متخصص
تصویری در گالری موجود نیست.