پروژه‌های پایکار بنیان پانل

شرکت پایکار بنیان پانل سیاست خود را بر حرکت در بالاترین سطح کمی و کیفی بلحاظ حجم و مشخصات فنی محصول تولیدی ، دانش فنی و انتقال تکنولوژی نوین ساختمان ، مشاوره و ارائه نقشه و درنهایت اجرای پروژه های انبوهسازی بروش تمام پانلی قرار داده است.

در کارخانه پایکار بنیان پانل با استفاده از دو خط کامل تمام اتوماتیک شامل پانتوگراف ، اکسپندر ، مولد ، و مش باف روزانه بیش از ۳۰۰۰ مترمربع انواع پانل تولید گردیده که با توجه به کامل بودن محصولات شامل انواع دیوار باربر دوبل ، تک و پارتیشن ، سقفهای تیرچه بلوک و دال دوطرفه ، سیستم پله و پاگرد و اتصالات ، قابلیت تولید روزانه محصولات لازم برای اجرای کامل ۲۵ واحد مسکونی ۷۵ متر مربعی را داشته که بلحاظ کمی نیز در کشور بی نظیر میباشد.

از مزایای سازه های تمام پانلی میتوان به کاربرد ایده آل آن در انبوهسازی مسکن بروش صنعتی (نیمه پیش ساخته) برای طرحهای آپارتمانی و ویلایی اشاره نمود.

سرعت اجرای بالا ، صرفه اقتصادی ، سطوح تمام عایق صوت، حرارت و رطوبت ، مقاومت بالا در برابر باد و زلزله و غیر قابل نفوذ وضد گلوله بودن ، عدم امکان تخریب بروشهای دستی واستفاده در پدافند غیرعامل، بخشی از مزایای خاص اینگونه سازه ها میباشد که با استفاده از محصولات پانلی در ساختمانهای معمولی ( دارای اسکلت ) نیز میتوان از آنها بهره برد.

مصرف کنندگان عمده این محصولات غالبا عبارتند از انبوهسازان و کلاً پروژه های بزرگی که هزینه های راهبری آنها ( مانند هزینه سوخت و انرژی برای گرمایش و سرمایش ) با توجه به اصلاح الگوی مصرف و حذف تدریجی یارانه ها ، در معادلات ارزش گذاری آنها نقش تعیین کننده ای داشته باشد.